Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz torma1981 #25623 üzenetére

    Mik a tények? Az LG ma sem gyárt kiemelkedő (és igazán tartós) elektronikákat... és sosem gyártott. Nem ez az erősségük. Találtak egy rést és ügyesen rájöttek, mivel lehet betömni, de attól még nem lesznek a világ első számú elektronikai cége. A Sony/Panasonic nem mert kockáztatni, ennyi. De mióta a mérnökeit visszahívta a "kényszer szabadságukról" és teljes erővel belevetette magát az oledbe, bebizonyította, hogy nem minden a "csupasz" panel. Meg kell tölteni tartalommal a dobozt. Szerintem az LG-nek sosem lesz annyira kidolgozott a "belvilága", mint a Sonynak, vagy Panasonicnak. Emlékszem az LG plazma tévékre. Áramzabáló, gyenge "utánzatok" voltak és nem csak a kijelző miatt, hanem leginkább az elektronikája miatt. Nem volt rég...

    Nekem is LG oledem van, félreértés ne essék, de attól még nyitott szemel járok a világban...

    A gyerekek sokszor felülmúlják a szüleiket...mond ez neked valamit? :)

    A beégésről annyit: Ha valahogy kibír 2 évet beégés nélkül egy (bármelyik) oled, utána senki nem fogja cserélni garanciában a paneleket, még az LG sem, erre azért jó, ha gondoltok. Nem fog menni végtelenségig ez a "leszarom, beégetem, úgyis kicserélik" gondolkodásmód.

    (#25624) wwhy: Ha nem csak vaktában lövöldöznél tudnád, hogy a Panasonic nem bevándorlókkal dolgoztat jellemzően. De Te most mennyi tényt mondtál el, miközben fikáztad a véleményemet? Vagy csak simán LG fun vagy, hogy nem látsz tovább az orrodnál? Az LG egy közepes gyártó, közepes minőségű termékekkel. Az oledjük attól olyan mocsok jó, hogy tud 0 cd feketét, de egyéb dolgokban azért nem kiemelkedő.... ugye? ;]

    A 4khdr-t nem az LG szabadalmaztatta...még mielőtt belemennénk valami parttalan baromságba..

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák