Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moleculez

    veterán

    válasz sb #105 üzenetére

    Nem azt mondom hogy minden munkára a bare minimum vasat kell használni, mert ugye mi értelme lenne annak hogy egy SBC-n jegyzetelek de otthon legyen valami amin elfut az Office ha meg még csinálni is kell valamit akkor kell egy combosabb gép. Nyilván jobb ez mind egyben (nem a jelen teszt tárgya ;] ) .

    Csak Wordbe jegyzetelünk, ami erőforrásigényes bloatware (és még csak most jön bele igazán az AI), teljesen fölöslegesen, notepad (esetleg ++) bőven jó, otthon meg mehet word doksiba lehet vele szöszmötölni. Aztán felőlem mindenki azt csinál amit akar, csak nem igazán jön át. Sőt, az efféle jegyzetelés értelmét sem látom , de mindegy.

    Az Exceles történet:

    Több tízmillió £-os éves árbevételű vállalat egy kis csapatának partizán munkáját szemléltettem. Kézenfekvőnek tűnik, csak mivel nem erre van kitalálva, lehet ( és lett is) belőle probléma. Szerencsére (!) van backup, minimális veszteséggel vissza tudom állítani, de előterjesztettem hogy ez legyen bedrótozva egy rendes adatbázisba, és abból dolgozzon az Excel, mert ez rémálom, a hideg kirázott amikor olvastam a ticketet😂 :DDD .

    Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

Új hozzászólás Aktív témák