Hirdetés

Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz erdey_a #695 üzenetére

    Mindenre emlékszem, véletlenül volt nálam egy digigép, meg a többiek is kattogtak (bár hazudok, mert a Pietas Iulia club előtt - azazhogy mögött - állva eltelt vagy negyedóra, mire letisztult bennem a 7grappa és a liter sör totális háborúja, igaz kellett hozzá hogy két egyébként rendkívül aranyos és bájos horvát leányzó megkért hogy segítsek nekik pisilni, miután 10perces rövid ismerkedés után elváltak útjaink, odabent kissé letisztultabb fejjel megállapítottam, hogy csak kellett volna kezdeni valami hosszabban tartó eseménysorozatot egyikükkel, de akkor már lassan indultunk hazafelé) a rövid beszámoló azért volt, mert rendezgetni kellett a képeket, videókat, meg nem akartam megint sorokon át sztorizgatni. A 70 liter sör meg egyáltalán nem sok, hiszen akkor nem mérnék 2,5L-es műanyag palackokban a Löwenbräu-t, meg nem is egyedül ittam.

    Kalandor: ''napi 9dl sör fejenként nem vmi sok'' az igaz, de a csajok nem ittak nagyon sört, meg 2 vagy 3 sofőr is folyamatosan kellett hogy legyen(persze cserélgettünk), úgy már javul az arány, és persze nem is pontos a mennyiség, de kb annyi tuti megvolt

    Racecam: Lift? öööö.. az nem volt, csak ez a pisilős sztori, de kedves emlékként ez is kísérni fog azért :D
    A csudába is, tényleg nagyon helyes volt az a csajszi :O

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Aktív témák