Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TOM.......

    tag

    válasz *Ropi* #2531 üzenetére

    Na igen ezt mondom hogy ez egy lényegesen egyszerűsített változat! aki középre szeretne komponálni annak megfele aki meg épp a bal sarokba az komponál hagyományos módon! Egyébként én sem haszálnom sűrűn...az esetek 85%-ban LV!

    na ezt egy tesztből vágtam ide:

    Extra szolgáltatások
    A gyártók mindkét kamerárát ellátták infra érzékelővel, ami az LCD és az optikai kereső között foglal helyet. Feladata, hogy kikapcsolja az LCD-t, amint az arcunk közelít a keresőhöz, hogy a képernyő fénye ne zavarjon a komponálásban. A Sony-nál ez még annyival van kiegészítve, hogy amint a keresőbe nézünk, a fényképezőgép automatikusan megkezdi a fókuszálást (középre), hogy ez által is rövidítse a kép elkészítésére szánt időt. Szintén mindkét fényképezőgépben találunk valamilyen megoldást a dinamikatartomány növelésére. A Sonynál ezt Dinamic Range Optimizer, a 450D-nél pedig Auto Lighting Optimizer néven találjuk meg. A Canon gépében lehetőség van még egy úgy nevezett Highlight Tone Priority funkció bekapcsolására is, ami több részletet rögzít a világos képrészeken, de az árnyékok zajosabbak lesznek.

    [ Szerkesztve ]

    Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

Új hozzászólás Aktív témák