Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A_ScHuLcZ

    addikt

    Konica Minolta "nyomtatókkal" kapcsolatban lenne kérdésem, van aki otthon van ezekben?

    Konkrétan a BizHub C250-esre szeretném beállítani, hogy a felhasználók boxba nyomtassanak, de ezt a figyelmeztetést kapom (User Auth/Account Track
    Are you sure you want to clear all data?) és picit megijedtem, hogy mit akar törölni, mikor én csak 1 jelszót akartam létrehozni a boxhoz.

    Jelenleg be van konfigolva és használják a cégnél, ezért nem merek csak úgy bummbele kísérletezni vele. Device Settins-et már kiexportáltam, scannelési programot viszont nem engedi, downloadra kattintva visszarak a főoldalra.

    Az alap dolog amiből kiindult az egész, hogy azt szeretnénk elérni, hogy látszódjon melyik felhasználó mennyit nyomtatott (melyik gépről mennyi nyomtatás érkezett), a Konica levelében ezt válaszolta:
    Amennyiben a készülék rendelkezik hdd-vel, úgy érdemes beállítani, hogy a felhasználók box-ba nyomtatnak.
    Illetve a készüléken állítsunk be felhasználó azonosítást illetve számlakövetést ezzel a lekérhetővé válik, hogy melyik
    felhasználó mennyit nyomtat.

    HDD van benne, box beállításával most próbálkozom, számlakövetés alatt nem tudom mire gondolhattak.

    Esetleg van-e valaki, aki tudna segíteni? :)

    "I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

Új hozzászólás Aktív témák