Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rasiel

    senior tag

    Sziasztok!
    Átfutottam a topikot és elég érdekes hibajelenségeket olvastam. :U Nálam is előjött ez a probléma, de még régebben, amikor egy Giga 9800 GTX+ vga volt a gépemben. Ha jól emlékszem az Nvidia akkoriban a 180-as számozású drivereinél tartott. (ami még érdekesség, miután megvettem a vga-t bios-t kellett rajta frissítenem, mivel a 180 és afölötti illesztőprogramok telepítése után fekete képernyőt kaptam...).

    A hiba win általános használat alatt nem jelentkezett, csak játékok alatt, de akkor sem olyan sűrűn. A problémám úgy oldódott meg, hogy drivert cseréltem, illetve új windows is felkerült a gépemre (win 7 x64). Ez kb. már 2,5 éve történt, azóta szerencsére nem tapasztaltam ilyesfajta problémát, még az új kártyámmal sem. A 9800-as vga-m azóta minden para nélkül működik tesóm gépében win 7-el és xp-vel egyaránt.

    Ha windows-t telepítek, akkor megpróbálok minden kis apró dologra odafigyelni: mit miután telepítek, illetve a beállítási lehetőségeket is tüzetesen át szoktam nézni. NV drivernél én csak a szükséges dolgokat szoktam feltenni (graf. illesztőprogram + physx) és az nv vezérlőpultban is elvégzek néhány beállítást. Egyébként legújabb vga driver van fenn és (lekopogom :) ) szerencsére nincs vele semmi bajom.

    NV vezérlőpultban, ill. Vezérlőpult/Energiagazdálkodási beállítások menüpontban melyek azok a beállítások, amelyeket módosítani szoktatok?

Új hozzászólás Aktív témák