Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz keIdor #378 üzenetére

    Nem igazán. 24 fps átlagban. Tudom, mert volt 8800GTX-em és 650/17xx/1000-en ment ennyivel a Crysis. Ugyanezeken a beállításokon egy kis tweakkel vittem végig, amivel meg volt a 30 fps, átlagban, most így fejből nem tudom miből kellett visszavenni mert valami leszívott 5 fps-t. Erősen VGA limites játék, 3,2Ghzes quadnál több nem kellett neki. AA-val visoznt már 20 fps lett a 30ból, 4x-el 15 :(. De még mielőtt valaki azzal jönne, hogy ne a gyevi bírót hozzam fel példának, az Xray 1.5 még ennél is durvább. Max grafon 700/1100-es 4850-el 17 fps AA és AF nélkül sunshafts alatt. Valójában ez csak a reggeli órákban van így, de a fejlesztők kikapcsolták ezen kívül az effektet, mert nincs az a hardver, ami elvinné. Illetve láttam egy fejlesztői vedót, amiben be volt kapcsolva, és rohadt jól futott, nem tudom h az alatt milyen vas lehetett. Tweakkel be lehet kapcsolni állandóra, rohadt jól néz ki vele a játék, de rohadt lassú is egyben. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy lehet durvább beállításokat is eszközölni a crysisra, igaz azt már editorból kell a pályán, de ezekre nincs szükség, mivel azóta se született ilyen szintű grafiával megáldott játék meg nem is lesz, míg ki nem jön a cry3.

    Van is egy kis gyűjteményem azokról a képekről, amik cryengine2 vel készültek, és kivételesen jónak találtattak a szememben feltöltötem, ha valakit érdekel:

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

    a végére egy kis poén :D

Új hozzászólás Aktív témák