Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaJaZo

    tag

    válasz Peace #3360 üzenetére

    Teljesen megértelek, hasonlóan gondolkozunk, de én már eljutottam arra a bizonyos pontra. Még március környékén sikerült vennem nagyon jó árban egy MSI 4070ti Gaming X Trio-t. Aztán csak néztem a monitor előtt, hogy továbbra is 60 fps, hiszen a monitor 60Hz-es...
    Cserélni kellene monitort, de akkor már 4K legyen, ahhoz viszont kevés a kártya. :N Eladtam...
    Pár héttel később vettem egy PNY 4080-ast egészen hihetetlen áron. Az meg nem fért a házba, plusz tápegységet is illett volna cserélni és persze a monitort is 4K-ra... Ez volt az a pillanat amikor azt mondtam, hogy itt le kell állni. Egyrészt nekem elég a 2K, másrészt nem zavar a 60 fps, ehhez meg elég a mostani 3060ti MSI Gaming X kártyám is. Ezt is eladtam...
    Majd, ha valóban rákényszerülök a cserére akkor hajlandó leszek VGA-t cserélni. Valószinű, hogy megvárom a következő generációt.
    A rosszul optimalizált játékokat meg kerülni kell, bár nekem egyenlőre nincs problémám a Starfield-el sem, igaz a városban még nem jártam. :)

Új hozzászólás Aktív témák