Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peddy789

    őstag

    Tegnap felraktam a windows frissitest, gondoltam megnezem ezt a ray tracing dolgot.

    Hat ha nem kifejezetten tudnam mit keresek nemtudom feltunne-e, de igy tudom ertekelni a tukrozodest a fegyverem, meg a tocsakon stb.
    Ugymond tudom ertekelni a "muveszi" teljesitmenyt, hogy mennyire szep a grafika.
    De mint e-sport, huladek ez a jatek ez biztos, foleg igy, 60fps, erezheto szaggatas sokszor, messze a 100ami kellene. Persze tudom ezt kikapcsolva, meg mindig szep a grafika es akkor jatszhato az fps. De igyse szeretem tulzottan a bf5-ot.
    Elgondolkoztam hogy megeri e emiatt a 2080, vagy 2080ti, es a valaszom egyertelmu nem, emiatt tuti nem vennek erosebb vgat, maga a jatek szar. Apex sokkal jobb pl, ott meg 60-70%on van a gpu 100fpsel (nekem 100Hzes a monitorom).
    Talan jelentene kis pluszt a 144hzes monitor, dehat az mar mas kategoria, ezis 800euros monitor. Fullhdval jo lenne gondolom, es ugy olcso a monitor is.
    Kicsit gondolkodtam mostansag, meger e nekem ennyi penzt egy gpu, de vegul ugy vagyok vele hogy igen, mert apexben stabil nagyabol a 100fps, megbizhatok benne hogy tarthato lesz mas jatekokban is, a grafika meg eleg szep ha leadom az fpst egy kicsit, mas single player jatekokban is.
    Viszont feljebb mar tuti nem mennek arban, ezis mar nagyon hatareset.

Új hozzászólás Aktív témák