Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Bossp #10461 üzenetére

    Eleve nem kéne hitvitának lennie. :N

    Az idevonatkozó Offos témázgatás azzal indult, hogy a hozzászólók adatlapjának végigkattintgatását követően elkezdtél típusokkal/paraméterekkel jönni, mik s melyek azok amiket a heteken át tartó válogatás alkalmával végignéztél, az adatlapokkal együtt ment fel az ár is (véletlenek kizárva :D ), majd hozzátetted egyik sem volt számodra az igazi, drágák is, de az olcsón behúzott kijelződ az nagyon szép volt.

    Egy ilyen indulást követően szerintem még finoman fogalmazok ha azt mondom, elég nagy "pech" miszerint pont a választott kijelzőt nem vetted annyira szemügyre, hogy HDR tartalmat is néztél volna rajta.. ;]
    Szerintem egyébként tetszeni fog, ezen ne stresszelj, az újdonság varázsa erős, nem mellesleg a tán evitiguF által említett AC Odysseyben tényleg patentul megcsinálták.

    Egyébként TV oldalról már elég régóta elérhető a HDR, biztosan láttál már ilyen tartalmat max nem tudhattad, hogy éppen be van kapcsolva.
    Pepitában egyébként úgy lehet összefoglalni, hogy amit a TV-ken látsz HDR tartalmat, annak kb a felét hozzák manapság a monitorok.
    Vannak már TrueHDR kijelzők csak sajnos egyelőre elég elborult áron.

    Amit linkeltem videót korábban, abban egyébként szintén egy VESA1000-es UWQHD látható mint NV-s bemutató darab, a dolog pikantériája annyi, hogy lassan 2éve késik, valamiért nem sikerül piacra kerülnie, na nem mintha a "kistesók" árait látva olyasmi lenne amire ugrik az ember amint a boltok polcaira kerül. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák