Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Hauptmann #4552 üzenetére

    Szerintem bőven jó az az i7 a 970 alá. Eléggé túl van pörögve ez a cpu téma, van 1-2 cpu gyilkos játék ez tény, de rengeteg játék a vga-t terheli elsősorban már a nagyon nagyon lenézett directx 11 alatt is, directx 12 alatt meg elvileg csak javulhat ez az irány.

    Más kérdés hogy szerintem a mostani helyzetben nem biztos hogy jó vétel egy 970-es, ha hirtelen megnövekednek majd a vga igények a játékok felől akkor szerintem az is éppen úgy elfogy mint a 960-as, akkora többlet erő szerintem nincs benne. Ha a mostani játékokat szeretnéd magasabb beállításokkal játszani mint amit a 960-os lehetővé tesz(kb high versus ultra, ami különbség észrevétele sok esetben nagyítót követel meg), vagy nem full hd hanem a feletti felbontásban játszanál akkor éri meg jelenleg a 970. Sőt igazából szerintem csak ekkor éri meg a 970-es.

    Ez az ár érték fejtegetés a 60k körüli 960-asokra vonatkozik, személyes vélemény hogy a nem akciós, 4 gigás árú 960-asok előnye túl kevés a 2 gigás társaikhoz képest. Egy 2 gigás 60k-s 960-as giga meg egy 105k-s giga 970 közötti árkülönbség meg messze nem indokolt szerintem a teszteket megnézve.

    Átmeneti időszakra, technológiaváltás idején én tuti a jelenre vennék egy áthidaló megoldást mint jövőtálló eszközt vegyek, aminél baromira nem tudni mik a jövőbeni követelmények... :) ergo nagyon mellé lehet nyúlni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák