Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz Shkiz0 #98652 üzenetére

    Én is válogatok. :) Csak a Strix. Azért a 360k már reális is volna, a TUF-ért sok.

    De én már elengedtem, várok. Okt. 26-án amúgy is hülyeség már bármit is rendelni. Mindjárt mutat valamit a konkurencia, hát most már 2-3 napot mindenki simán várhatna...

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

  • PeTeR_33

    tag

    válasz Shkiz0 #98652 üzenetére

    (#98656) Keldor: Én Isten barma amper bejelentésekor azonnal eladtam a 2060 Supert,hogy ó milyen fasza lesz 280ért a 3080.
    De komám....A kommunizmusban hamarabb lehetett új zsigulihoz jutni mint ma egy Next gen amperhez. :W
    Felültem a hype vonatra és benyeltem az NV pélót jó mélyen.....Ez a nagy helyzet. ;]

    "Ha annyira kell a 3080 teljesítménye, akkor miért nem szarod le, hogy milyen márka?
    3év gar van mindegyikre, ha megdöglik cserélik. Még csak nagy különbségek sincsenek a gyártók között, sem hangban, sem teljesítményeben."

    -Nem hinném,hogy 1920*1080-ra szükségem lenne a 3080 teljesítményére.
    Csupán megengedhetem magamnak.Tudom-tudom ott a 3év gar.De igyekszem úgy kártyát vásárolni,hogy lehetőleg kivédjem a hibás példányokat.Amikkel pedig a múltban gondom volt azokat kerülöm.Eddig ez a taktika bevált.

    "Ha meg elég a 3070 akkor miért nem veszel egy még garanciás 2080Ti kártyát 250K környékén?"

    Használt kártyáért pénzt nem adok.

    "El kell felejteni, hogy lesz MSRP körül kártya."

    - ezért is mondtam ma hajnalban azt,hogy 300k ig elmegyek a 3070-el.Ezt továbbra is fenntartom.

    "Attól, hogy telesírjátok a fórumot, hogy nincs kártya, meg milyen drága még semmi se fog megváltozni..."

    Egy fórum hozzá szólást sem találhatsz tőlem ahol siránkozok,hogy nincs kártya vagy,hogy hú milyen drága.Azért hívogatlak 5 naponta,mert múltbeli illetve jövő beli ügyfelednek tartom magam.Érdeklődés céljából hívlak fel.

    Ma ABU-tól kérdeztem rá,hogy mit szólna ha vennék egy 2080 SUPER-t Full HD felbontásra.Azt írta,hogy ő elavul Turingért pénzt nem adta.
    Pedig már majdnem berendeltem a PALIT 2080 Super Gamerockot.

    Az Asus-ról amit linkeltél lecsúsztam mire berendeltem volna. :W

    [ Szerkesztve ]

    , GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Shkiz0 #98652 üzenetére

    Mikor Ipon-on a sima TUF 3080 480-90k volt :D
    Érdekes, hogy hirtelen el is tünt még az inaktiv áruk közt sincs már... :U
    Tutyimutyi ;]

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák