Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz philoxenia #20081 üzenetére

    Ez egy hosszú történet,csak te erről nem tudsz.Én személy szerint már kaptam azért moderálást mert,megkérdeztem valakitől honnan töltötte le egy tesztprogramot ami ingyenesen kipróbálható,amikor kiderült hogy tévedés történt akkor gyorsan átváltozott az ok flémelésre.(az persze mellékes,hogy nem ez volt az igazi ok, csak azt mégsem lehet írni,hogy tegnap beszóltál a haveromnak most aztán kapni fogsz!) Persze TS-en az itteni emberekkel beszélgetve kiderült ,hogy ehhez hasonló dolgok történtek már másokkal is nem egyedi ami velem történt.
    A hat osztályos véleményem sem fog változni addig amíg nem látom az egységes kulturált hangvitelű moderálást (légy szíves,köszönöm).
    Azt teljes mértékben elfogadom,hogy szükség van moderációra,ez nem is lehet kérdés.Csak ennek a mikéntje nem mindegy.Mert szerintem a moderátori jogkör az kötelesség,nem pedig valamiféle "hatalmi állapot".
    Tudom mehetek a sóhivatlaba a véleményemmel...mert ugye az van mindenkinek,csak olyan mint a se...luk,senki nem kíváncsi a máséra...

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák