Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz PitLee #101167 üzenetére

    Aaah megoldottam egymagam, nagyon ugyes voltam. :O ;] :DDD
    De hallod ez baromsag a negyzeten....

    Amikor eloszor elindulna a Beat Saber akkor kijon egy kis ablakban egy uzenet, hogy hozzaferes kell az appnek egy ket dologhoz, erre ra kell nyomj kulonben nem indul el teljesen.
    De mivel ez birizgalt Beat Saber igy valamiert, okot nem tudok, de elindul, toltesben bentragad vegtelen ciklusban, full fekete kepernyo, kozepen 3 kis potty "toltes"...
    Nah igen am csak ez a kis ablak nem jon elo a hackelt verzional, nem tudsz oda kattintani, hogy oke mehet, tovabb, hanem valahol feluton beragad a mar "toltes alatt allo" Beat Saber es a kinti menu kozott. :U
    Mivel le/fel rakosgattam a fejemen a Questet igy szethullott egyszer a guardian belallitas es ott volt az ablaknak egy pici resze, szo szerint "kilogott" az ablakok kozul...rakattintottam, es lass csodat megy a beat saber.
    Nah most ezzel nem is lenne baj, de alap esetben nem latszik az a kis ablak, annak koszonheto, hogy ratalaltam, hogy szethullott a guardian beallitasom... :W
    Orom az oromben, az elso probalkozasnal kb 25-30 "kedvenc" zenet kerestem meg, a mondanom sem kell k@ka keresojevel a BMBF-nek...majd utana torolnom kellett mindent es kezdhettem elorol... :O
    Sebaj van vagy 8-10 zene ujra extraban a gyarilag meglevok +ket vasarolt album mellett, eleg lesz este csapolni igy is :DDD

    ...

Új hozzászólás Aktív témák