Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz snecy20 #81022 üzenetére

    Persze, a magam részéről inkább a felháborító jelzőt használnám csak azért hoztam megint szóba mert a tartós megoldása a problémának azért minden csak nem bonyolult.

    Én anno az erről híres ASUS 280X DCII -esem miatt vettem Raven3-at.. :D

    Ott annyi volt a szitu, hogy a kártyákon alkalmazott H5GQ2H24AFR-R0C típusú Hynix vRam chipeknek az ASUS valamiért a Hynix specifikációban szereplő 1.5V helyett..

    .. 1.6V -ot adott és ezt megfelejték azzal is, hogy a "túlfeszelt" Hynix chipeket nem bordázta le, egyet shem! :N :DDD

    Érted, az MSI-nek is volt a szériában egy kártyája amin egyetlen egy darab Hynix vRam maradt ki de már az is elég volt ahhoz, hogy artifactoljon néha.. :U

    Persze itt az ASUS esetében nem század feszekről volt szó hanem konkrétan tizedről de a Pudingoknál még nem láttam nudista vRamot szóval annyira azért nem drasztikus a helyzet mint anno az ASUS-nál volt.

    Mindezek mellett az "átlagos" házakban 24/7 artifactoló DCII-eseket is lábon lehetett tartani évekig a probléma megjelenése/felbukkanása nélkül, mégpedig egy nagyon jól szellőző házzal és innen-onnan biztosított extra levegővel. Nálam pl sosem fordult elő, rengeteg levegőt/törődést kapott. :DDD ;]

    Az "Ultimate" megoldás problémás darabok esetén egy új BIOS lenne, amiben kezelésbe veszik a vRam fesz & órajel párost.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák