Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ÁdiBá

    addikt

    válasz cyberkind #21352 üzenetére

    Én azért elég sokat szoktam multizni, minden játékot kipróbálok számítógépen multiban illetve barátokkal ezt a platformot is részesítjük előnyben, a PC-t.
    MrNorbnál ott áll a PS4, egy kiló porral már szerintem a tetején. Annyira jött be neki.
    Azért van pár olyan játék amit elég nehéz lenne kivitelezni PS4-en, ilyenek azok ahol 250-300 APM értékkel játszó GrandMaster (GM /percenként leadott utasítások száma) kollégák harcolnak BlizzCon megrendezésénél a StarCraft2-ben az Intel, nvidia, Gigabyte, Razor és egyéb gyártók támogatásával.
    Microsoft illetve a Sony oda még a lábát se teheti be ilyen buta konzollal.
    Míg fordítva ez azért nem ilyen mértékben igaz.
    Hiszen a konzolon futtatott játékok 100% üzemképes lenne PC, azért mert nem csinálják meg, mert Pc különösebb probléma nélkül feltörik illetve ellopják, és nem a csili vili technika meg a next gen fontos a gyártóknak, meg hogy egyszerűbb rá programozni, ez mind szerintem akkora hülyeség mint a ház.
    Ennél emberibb dologról van szó. NEM TUDNAK LOPNI. Semmi extra nincs a konzolban.
    Mai napig ezt tartom alapnak.
    PC viszont izgalmasabb játszani, főleg hogy néha nem lehet mert annyira bugos egy program rá.
    De ez ezzel jár.
    Konzolnál nyilván nincs ilyen... de a kettő nem ugyan az.

    [ Szerkesztve ]

    ÁdiBá

Új hozzászólás Aktív témák