Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quaddamage08

    tag

    Sziasztok !

    Immáron én is a büszke 660 Ti tulajdonosok közé sorolhatom magam . Viszont sajnos nekem mintha adódna vele 1 - 2 probléma . Mindenekelőtt leírnám a teljes konfigurációmat aztán a panaszomat .

    - Alaplap : ASROCK B75 Pro3
    - CPU : INTEL Core i5-3570 3.40GHz 1155 BOX
    - RAM : KINGSTON 8192MB HyperX XMP Grey DDR3 1600MHz CL9
    - GPU : ASUS GTX660 TI-DC2OG-2GD5 PCIE
    - HDD : WD 1000GB Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX
    - SSD :OCZ 60GB SATA3 2.5" Agility 3 AGT3-25SAT3-60G

    Íme az első problémám :

    Csíkozódás . Amint elkezdek játszani valamivel ( legyen az egy legújabb játék vagy egy régebbi ) a monitor vízszintes, fehér vonalakat bocsájt ki ( és tényleg csak játéknál ! ) . Talán a legjobban arra tudnám hasonlítani mikor a régi CRT monitorok mellé hangfalakat raktunk : mintha valami frekvencia problémája lenne . Mellékeltem egy videót is amin jól megfigyelhető ez a jelenség . Nem a kamerával van gond - a csíkok a monitoromon jelennek meg .

    :: KATT IDE A VIDEÓHOZ ::

    A második probléma :

    Pár játéknál ( eddig " csak " a BF3, Bad Company 2 és Sleeping Dogsnál láttam ) eltolódik a kép . Szó szerint . Kb. 400 pixelnyit eltolódik a jobb irányba és semmit sem tudok ellene tenni . Alacsonyabb felbontásoknál hibátlan . . . 1680*1050 felbontásba hülyül be a gém ( csak a fent felsoroltak - más játékok hibátlanul futnak ebben a felbontásban ) .

    Próbáltam már minden jellegű megoldást - amit még nem : az a GPU kicserélése garanciával . Mivel ez egy vadonatúj kártya ezért nem tudom, hogy várjak e a javításokra vagy tényleg a szerkezettel lehet - e a gond . Remélem ti tudtok majd segíteni .

    Válaszotokat előre is köszönöm ! :)

Új hozzászólás Aktív témák