Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • megint én

    őstag

    válasz szasanyi #578 üzenetére

    Ma meglessz! Csak most melóból írok!
    ---
    ---

    OLVASD EL!

    Viszont azt, hozzátenném, hogy most váltott kollégám is ATIról, (ő vette meg a 460asomat) és LE VAN NYŰGÖZVE! Azt mondja, hogy:
    -könnyebben lehet leszedni/feltelepíteni a drivert. (amit régóta hangoztatok de sokan cáfolni próbálják)
    -gyorsabbak a mapváltások (ezt nem tudom mire vélni)
    -eltüntek a mikrolaggok!!! (talán ez a legfontosabb)
    -gyorsabban bootol a gépe (ezt sem tudom mire vélni)
    -Van 3dtámogatás, (és neki 100 hertzes moncsija van, szóval)
    -Nem villog bfbc2ben az égbolt és a víz!
    -amúgyis sokkal erősebb, de a tuningal együtt hihetetlenül megéri a pénzét.
    Emellett annyit tennék hozzá, hogy nem akarom fikázni a PH-t de a tesztjei nem etalon számomra, amikor azt írják egy friss tesztben, hogy egy gtx 460 60-70ezer én meg 35ér tudok, de az árgépen is 38.000 akkor mi alapján számolják a relatív teljesítményt? Mellesleg az a fura, hogy az atikat nem árazzák félre, szóval egyáltalán nem mérvadó. Nem is beszélve, a sorozatos driverszarjairól a ratyi radeonnál. Csak bele kell olvasni az atis topicokba, mindenféle bugokról, problémákról, hotfixekről, javításokról szól a szöveg, és ez még csak a sima topic. Ott van még a külön Catalyst topic, ami 2005től már a 12500 körül tart míg a forceware 2003 óta 818. És legalább 5 közvetlen ismerősömnek van ATI karija, és mindenkinek mindíg b@szások jönnek elő.
    Már többször írtam, de megismétlem, hogy régebben, amikor nem értettem a PChez, akkor bementem a boltba, és megkérdeztem az eladót, hogy ATI, vagy NV. Azt mondta, hogy ő már nem követi, de azt tudja, hogy míg több Nvidiát ad el, mégis több ATIt hoznak vissza gariztatni.
    ---
    Nem szívesen mondok rosszat az NVről, de tegnap húztam a memót 2300ra, és ott előjött az a cicergésnek emlegetett valami, de az is csak gta4 bootolásakkor, de ha nem veszem le a fülest és nem teszem oda a fülem akkor észre sem veszem

Új hozzászólás Aktív témák