Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz westlake #2598 üzenetére

    Bár én soha nem tuningoltam ezért kicsit higgadtam fejjel közelíteném meg ezt a kérdést. Ha most nagyobb potenciál lenne benne, még közelebb kerülne egy később, feljebbi kategóriába érkező Geforce-hoz. Az Nvidián már pedig jól látszik, hogy igyekszik minél jobban behatárolni-pozícionálni a termékeit. Ez látszik az árak emelésén, az FE árának variálásán is. Szerintem itt a profitorientáltság a lényeg, nem akarják, hogy még jobb kártyát kihozzanak az otthonaikban az emberek az amúgy is "király" kártyáikból.

    Csak nézzétek meg a grafikonokat, a benchmarkokat, szinte sebészi pontossággal lőtték be a kártyák teljesítményét az előző generációhoz képest. Nem akarják, hogy mi itthon még jobb kártyát csináljunk belőlük, mikor amúgy sincs ellenfél (de reméljük lesz majd valamikor).

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák