Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CARNIVAL

    csendes tag

    Sziasztok!

    Én arra lennék kíváncsi, hol lehet találni megbízható és normális áron szervízt, ahol nem vernek át?

    Laptopszakinál volt a laptopom bevizsgálásra ahol elmondtam talán mi lehet a probléma. (folyékony fém paszta elfolyt)
    Mivel egyik fórumtárs azt mondta ő ilyet nem vállal, túl veszélyes. Így elmentem hozzájuk, mert nyitva voltak és bepánikoltam nem ismertem mást. Először azt mondták nem tudnak segíteni, esetleg menjek máshova ahol alaplapot is tudnak cserélni (mondja kb50ezer forint egy másik cégnél). Mindezt úgy, hogy rá se néztek még. Mondom nekik itt hagyom a gépet, lécci nézzék meg, legalább kiderül mi a pontos baja, mert lehet más, mint amit én gondolok. Magyarul egy bevizsgálást kértem igazából, ez volt megbeszélve. A papírra persze mást írt rá, csupa kétértelmű szöveggel. Másnap délelőtt kapom az sms-t, hogy mehetek a gépért. Ezen csodálkoztam, mert nagyon gyors volt és nem tudtam hogy mi van, miért menjek? Bemegyek közlik, hogy sikerült megjavítani a gépet, 45000Ft, itt a számla tessék.
    He? Mi van? 45ezer egy tisztítás meg újra is pasztázás?? Meg se kérdezték kérek-e javítást. Kérdezem tőlük miért 45ezer, amikor az alaplap csere 50ezerbe lenne tegnap mondtátok. Ilyet szól ők nem cserélnek alaplapot (ezt én is tudom jól) és hogy ebbe a gépbe 400ezer forint egy alaplap :D
    Mit lehet egyébként tenni ilyen helyzetben, amikor kész tények elé állítanak számlával és olyat csinálnak amit nem kértem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák