Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz PapauZ #635 üzenetére

    Ja tényleg :D

    (#636) dbius : 7.99 EUR volt :D

    Annyit megért, de többet nem adnék érte, tekintettel arra, hogy már Windows 7-nél is hébe-hóba használtam, csupán azért hogy kitoljam az adott telepítés életciklusát, mert a gyorsulás az annyira nem volt szembe tűnő. Windows 8-nál meg egy CCleaner van fent, de az is minek kategória lenne ha nem az előzmények időnkénti kényelmes és gyors kipucolására használnám.

  • arcitec

    addikt

    válasz PapauZ #635 üzenetére

    PapauZ PapauZ PapauZ please PapauZ please

    NIS a téma ...

    Hogy ma mekkorát szívtam, csak leírtam .
    Előzmények: Már korábban is jeleztem, hogy nekem az Identity Safe online módja nem tetszik, történetesen elsősorban azért mivel nem jól működik minden esetben. Eddigi installálásokkor mindig auto online bement és az első setup-kor sokáig nem volt használható. A gyártó oldalán olvasható hogy lehet offline módban is használni bár nekem nem sikerült bekapcsolni itt pl mondták pl Hzoli , hogy nem is lehet PEDIG DEHOGY NEM LEHET, csak a beállítását nem értem és nem találom igazán.

    Ennyit az előzményekről, a mai történet pedig az, hogy ma kb 9-10 körül, reggel 8-kor még jó volt, nem tudtam belépni az Identity Safe-be nem működött az online bejelentkeztetés és időtúllépésen kb 5-10 perc után kilépett, pont ma, amikor egy nem sűrűn használt mail címet akartam használni no és most sem volt jó. Most 15:30-kor sem. Elfutott a méreg sok gonosz levelet küldtem a symantec-nek, ( válasz eddig semmi )...

    uninstalláltam kérdezték ám miért???? mert szar miért ... na miért ..

    Felraktam a 2012 no ott is onlinekodni akart, gondoltam akkor meg már mehet vissza újra a 2013 , ráadásul letiltotta a netet is , röhej nem? Felraktam a 2013-at újra és lőn be tudtam az offline módba az Identity Safe adatokat, hogy, hogy még most nem tudom, de most ha felhőbe akarnám szinkronizálni külön kérni kellene.
    Lehet mert ráraktam a 2013-at a 2012-re ??? hümmm De kérem miért nem lehet ezt a témát TÖK egyszerüen KI és BE kapcsolgatni nahát nahát micsoda bosszágot tudnak ezzel okozni.

    A felhőt azzal magyarázzák, hogy másik gépen is tudom használni , na ja ott is kell NIS-nek lennie????
    Mert ha az nincs, akkor BAKFITTY... ( már látom a safet külön le lehet tölteni ha minden igaz )

    Most pl két mágikus menüpont van a Safe helyi beéállításoknál.

    Identity Safe beállításai Nos ha rákattintok, közli lépjek ki , hogy létrehozzon egy új fiókot. Mi ez? Mit akar?
    Beállítások menüpont értelmezése nálam mást jelentene.

    Adatok online szinkronizálása No, itt jelszó megadása után lehetne online szinkronizálni
    ez tetszik mert még véletlenül sem fogom elkövetni , Eleddig miért nem így történt...????

    Jó lehet a felhő is akár , ha biztonságosan működne de nem ez van...
    Ha nem is jó a konnektion 1 nap nem elég a javításra , miért nem közlik ...
    És ha nem jó a konnektion miért nem lehet a helyi adatokkal operálni egy kapcsolóval ......

    Ködös ez nekem, szerintem bugos de nagyon .....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák