Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Lirion

    addikt

    válasz tibi666 #33038 üzenetére

    No és miért számít? Ezt meg tudod magyarázni? Miért lenne selejt és elpazarolt idő mondjuk egy 1-2 hónapos kapcsolat vagy akár csak 1-2 hetes? Mindenből tanulsz valamit és átadsz vmit a partnerednek. Nem kell feltétlenül ragaszkodással meg odaadással kezdeni mindent, de ha az első beszélgetéskor már elveted a további ismerkedést, soha nem derül ki, hogy mit nyerhettél volna..

    Az meg csak mese és ostoba kifogás, hogy vki azért nem jön össze egy lánnyal, mert úgy gondolja, hogy hosszútávon nem lehetnek boldogok.. a valódi indok sokkal inkább az, hogy az illető nem bízik önmagában és úgy hiszi, hogy nem érdemli meg az adott csajt.

  • orbano

    félisten

    válasz tibi666 #33038 üzenetére

    azért, mert Neked most elsősorban ezek hiányoznak (bár a ragaszkodás az egyik leggyarlóbb, legflölöslegesebb és legártalmasabb emberi érzés szerintem), még nem biztos, hogy mindig mindenki ezeket keresi elsősorban egy párkapcsolatban. szeretetet és odaadást mutathat az ember a barátai felé is, egy nővel szemben meg vagy ki alakul, vagy nem. de erre törekedni már egy kapcsolat legelején.... fölösleges. pont ez öl meg spontán jó kapcsolatokat, a hülye elvárások. uramisten ha belegondolok hány érdekes kapcsolatot szalasztottam el csak azért, mert visszavágytam abba a kapcsolati viszonyba, ami 2.5 év alatt alakult ki egy nővel... baromság.

    A vér nem válik VAZZE!™

Aktív témák