Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    válasz Apollyon #25518 üzenetére

    Megértelek, mert én is hasonlóképpen gondolkozom most. Nem szeretek egyedül lenni, sose szerettem, sőt ez is az egyik bajom, hogy nem nagyon tudom egymagamban élvezni az életet, pedig ez elég nagy hiba. Viszont egy kapcsolat után (főleg, ha hosszabb ideig tartott) kell egy kis időt adnod magadnak, hogy leülepedjenek a dolgok és leszűrhesd a konzekvenciákat. Rögtön beleugrani egy új kapcsolatba talán ideiglenes gyógyír lehet, de ezzel egy időben sok bonyodalom okozója is. Én is szenvedek most piszokul, olyan vagyok, mint a mérgezett egér, dühös vagyok, csalódott vagyok, szomorú vagyok, magányos vagyok, elveszett vagyok, de tudom, hogy jobb lesz idővel. Pont tegnap néztem meg a 'How i met your mother' idevágó epizódját, amiben azt fejtegetik, hogy a kapcsolatok végén és elején mennyi hasonlóság van. :D Le kell futni a szokásos köröket, hagynod kell, hogy olykor rád törjön a szomorúság, az se szégyen, ha majd hiányozni fog. Ha kell aludd át a napot és mindig tedd azt, ami épp jól esik. De előbb utóbb eljutsz majd oda, hogy megunod ezt az egészet, felállsz és elkezded tovább élni az életed. Akkor pedig majd akár akarod, akár nem, jön egy újabb mindent elsöprő szerelem, hogy az egész kezdődhessen elölről :D

    És igen, ezt a hozzászólást magamnak is írtam, ha már egyedül fekszem itthon betegen és a kutya se néz felém :)

    [ Szerkesztve ]

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Aktív témák