Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Lirion #24503 üzenetére

    Hohó álljon meg a menet, előbb azért nem ezt írtad. de most már sejtem , mire akarsz kilyukadni : arra, hogy el tudja-e az ember vonatkoztatni magát a környezettől , külső benyomásoktól .
    Erre is az a a válaszom , hogy igen.

    Tömött metrókocsiban viszont nem érzem jól magam, mivel a bezártságot nem tűröm jól, sőt, menekülhetnékem támad , talán agórafóbiának nevezik.(Elmo : neten ezt találtam. Bezártságot sem szeretem, a sok embert sem. A bezártságos aklausztrofóbia, a sok ember meg az agórafóbia) Tehát ebben a helyzetben még ha vidám emberekkel is vagyok, és vidáman érkezem oda, nagyon rosszkedvűvé tudok válni. Viszont simán eltömegközlekedek , ha alapból jókedvem van. Még az sme zavar, ha a többi ember savanyú képet vág. A tömegnyomor viszont mint írtam kikészít. (ha nagyon meleg van az is)

    Jókedvűen buliba menés meg már lett rosszkedvbe átfordulós, egyszerűen hiába voltam ismerősökkel, hiába mosolyogtak, meg minden, de piszokmód egyedül éreztem magam, és a zene sem volt nekem bejövős.

    Amiket leírsz viszotn Orsinak, azok bizonyos embercsoportokra igazak. ajánlom menj el egy goapartyra, hogy megdőljön a sztereotípiád :D (Pl. nyálcsorgatás, meg a picsarázás)

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák