Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Goose-T

    veterán

    válasz birno #23366 üzenetére

    Nem is kell methodozni, egyébként is baromság szerintem. A lényeg az első benyomáson van: abban azt hiszem, mindenki egyetért, hogy nagyon fontos momentum az ismerkedés során. Az elmesélésedből úgy tűnik, hogy ez nem sikerült a te esetedben a legjobbra, ha meg is keresed mondjuk ezek után iwiwen, valószínűleg rá fogja nyomni a bélyegét kettőtök kommunikációjára (ami így rövid úton ki is múlna szerintem). A legjobb, amit tehetsz, az az, hogy megpróbálsz "véletlenül" találkozni vele személyesen, kötetlenül beszélgetni vele, így talán javíthatsz valamit az első benyomáson, akár azt is hiheti, hogy csak azért nem beszéltetek először, mert feszélyeztek a jelenlévő családtagok és ismerősök (neccesen belefér). Mivel ott volt előtted, ennek ellenére nem igazán beszéltél vele, ezért ha lerohannád iwiwen, eléggé zárkózott, gátlásos embernek (gyk.: lúzernek) tűnnél, aki élőben nem mert hozzászólni, csak levélben próbálna ismerkedni. Ez nem lenne igazán megnyerő dolog szerintem.

    Egyébként meg ne a szépirodalom 200 éves idealizált romantikáját vedd alapul a csajozáshoz, nyilván már akkor sem úgy működött a való világban a dolog, mint ahogy az a nagyra becsült írók koponyájából kipattant.

    [ Szerkesztve ]

    Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

  • orbano

    félisten

    válasz birno #23366 üzenetére

    "de én nem lennék képes a method szerint csajozni, meg hetente más nővel kikezdeni"

    hol kért erre most bárki is? :U

    abban igazat adok, hogy nem ástad el magad. nem csináltál semmit. nme hinném, hogy lejönne neki ebből bármi is. nem is maga a semmit nem csinálás volt a baj, habem az ok, ami miatt így viselkedtél, a mujaság. ahhoz meg nem kell Casanovának lenned, hogy jól bánj a csajokkal. ezt a hős romantikus szerelmes dolgot meg majd kinövöd. nekem is volt ilyen korszakom, aztán megtanultam, hogy jó ez, de nem egy kapcsolat elején. egy kis pimaszságba burkolva viszont jól fogy :)
    a haverod meg lehet másképp viselkedett azokkal a lányokkal, akikkel komolyabb kapcsolatot akart. lehet velük kedvesebb volt, túl kedves, kevésbé volt "bunkó", vagy laza, így veszített a férfias, figyelemfelkeltő imázsából, amiből könnyen lehet LCSB. és ha így van, nem is benne van a hiba, csak a tálalásban.

    A vér nem válik VAZZE!™

Aktív témák