Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Cs.Orsolya

    aktív tag

    válasz 7 #10667 üzenetére

    Engem már meg sem kérdeznek... hogy akarom-e, egyáltalán akarok-e bármit is... :U :t

    I_Am: Szerintem nem az őszinteség hiánya az oka, hanem önismeret hiánya. Egy fiatal lánynál egy újabb kapcsolat teljesen be tudja borítani az éntudatot, és identitás-fellazuláshoz, akár krízishez is vezethet. Főleg az "Éeletem NAgy Szerelme" pozícióból kilépni egy kaland szférába. Ez egy nőnek iszonyúan nehéz lelki teher, és érzelmi válság. Főleg, ha kevésbé tudatos, és nincs fejlett önreflexív képessége. ilyenkor nem tudja, hogy mi van, és csak azt tudja mondani, amit megtapasztalt, és abban biztos, illetve azt, amit érez, de bizonytalan. Ennek megfelelően időt kér, és a biztosba akarna kapaszkodni, miközben vonzza érzelmileg a bizonytalan. és az érzései fognak győzni. (Míg férfinál, vagy inkább fiúnál a vágya.) Ezért cselekszik mást, mint amit mond. Ha majd eljut a csaj egy-két hasonló szituba, és megtapasztalja a kifinomultabb, ámde felszínesebb érzelmeket is, és ezen keresztül megtapasztalja saját identitásának szürkébb, vagy hívjuk színesebb árnyalatait, akkor majd az őszinteségében képes lesz arra is, hogy tudja kommunikálni bizonytalan helyzetben is, hogy mi az, ami várható tőle, még a biztos volt ellenére is. Ehhez egy nőnek be kell érnie. Ebben nincs kivétel, ha csak nem elég okos és racionális ahhoz, hogy ilyen szituációkban inkább ne ígérjen semmit. S ha van benne tartás, inkább lelép egy dramatikus pillanatban.
    (Hehehe, eszembe jutott, hogy hagytam ott egyszer egy srácot a Tisza parton, mert nem akartam fájdalmat okozni neki, így még időben ki akartam lépni a szituból. Arra is emlékszem, hogy milyen zaklatott kis fruska, bolond nőszemély állapotában voltam akkor, hogy észre sem vettem, hogy magassarkúban sprinteltem le 2 km-t. Hehehe... Ahh, régi szép, kerge korszakaim! :D )

    "Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

  • fokukac

    nagyúr

    válasz 7 #10667 üzenetére

    igazad van, gumi nélkül sokkal jobb. :P

    Pleased to meet you - hope you guess my name

Aktív témák