Hirdetés

Aktív témák

  • Lengyi

    aktív tag

    Hejhó. Látom ma kiírom magamból nap van. Nekem is muszáj, mert csak agyalok a kapcsolatomon folyamatosan. Lenne Ő és lennék én, lennénk együtt... Elkezdődött az egyetem, albérletbe költöztem, Ő még középiskolás a "volt" lakhelyemen, ebből adódóan csak hétvégeken láthatjuk egymást, de már akkor se :Y. A mai nap egyik barátnője névnapjának ünneplésével telik, tegnap körülbelül egy órát ha együtt voltunk, ismerősöknél ünneplés következtében. Reggel koránkelés, kivittem állomásra, ne késsen el a munkából. Persze megkérdezte, hogy gond lenne e, ha elmenne bulizgatni és jól tudja, hogy igenis az lenne, de "elengedtem", a lelkiismeretére bíztam.
    Lehet úgy tűnik túllihegem a helyzetet, de annak fényében, hogy két hete válsághelyzetbe került kis híján a kapcsolatunk és ezen fáradozok, hogy szebb és jobb legyen, jóvátegyem a hibáimat, pont ekkor jön az elköltözés és azt a kicsit is meg kell vonnom magamtól :(
    Nagyon összeszedetlen az írásom, nézzétek el, sok minden kavarog bennem (én vagyok a hülye v. komoly is lehet a probléma v. Ő kukult meg) :F

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák