Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    Sok HSZ született így kiszelektáljátok majd kinek szól :D

    - Képernyőmentéshez én a FRAPS-ot használom, ott F10 és a beállított mappába ment

    - 43-48 Slotos hajók vagy 15 rendszerrel a kezdőhelytől vannak már. Lényegében 37 alattit már nem is láttam tegnap. De kifogni egy ilyet nem 150-300 millió környékén nagy mázli. Furcsa de a hajók mérete nincs összefüggésben azt figyeltem meg. Van hogy egy elsőre kicsinek tűnő hajó nagyobb raktérrel bír mint a nagyobb méretű.

    - Redeem-eltem a pre-order hajót és buktam a jól felszerelt, telepakolt 48 slottos csodámat, ami még jól is nézett ki. Most egy 47 Slotos hajóm van ami hülyén néz ki. :O

    - Jó, talán nem 1 óra alatt harácsoltam össze a 70 millát, lehet volt az 2-3 óra is. A rendszer amiben voltam marha nagy feláron vették az zöld követ (Eridan?) és a közeli bolygón az egyik barlangban hegyekben állt. Egy teli 500-as Slotért adtak 890 ezret. Plusz volt még Arany, Heridium, Copper...stb. Egy fuvarért adtak 4 millió magasságában. Egy másik rendszerben pedig minden bokorban találtam egy graviton labdát (vagy mi annak a neve). Igaz a Sentinelek azonnal 3-as körözést adtak ki rám ahányszor felvettem egyet, de a közeli űrállomáson 270-ért vették darabját. Elég volt csak oda-vissza járkálnom párszor.

    Ilyen hajóm van most:

    Belefutottam amúgy egy másik furcsa hibába is:

    A mentés visszatöltését követően a felhők közül kezdtem alázuhanni. Még mázli hogy van jetpack azzal tudtam fékezni...

    SZERK:
    Amúgy pár dolog ami idegesítő:
    - A játék nem a főmenüvel kezd hanem rögvest bedob a legutolsó mentés helyére. PS4-en még oké de PC-n engem zavar

    - A milestone hülyeség ami elveszi a hud-ot, letiltja az ESC gombot néha űrcsata közben jön elő és akkor kész vége a mókának.

    - A JetPack kapacitása még 3-as fejlesztéssel is nagyon kevés. Jó lenne azzal repkedni a bolygón, ha már a hajóból nem lehet úgy scannelni mint a ruhából.

    [ Szerkesztve ]

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák