Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Deck

    titán

    válasz zole72 #53 üzenetére

    Hát szerintem nem volt nehéz de nyomtam előtte a bétát azt azért tegyük hozzá, ott haltam rendesen mire megtanultam az R2+O-t.

    Tanács az első pályára: (lesz pár alap is, azzal ne foglalkozz ami megy)
    - a tutorialba bármikor visszamehetsz gyakorolni az új dolgokat is ami nagyon nagyon fontos
    - ne halj meg 2x-er egymás után mert elbukhatsz több level up-ot is. (legelején úgy választottam spiritet és fegyvert is a katana-n kívül, hogy mire ad extra skill pontot)
    - íjászokat messziről szedd le
    - arra add csak a skill pontot ami a fegyvered is növeli (katana pl heart)
    - a nagyon nehéz páncélokat kerüld
    - spiritet ne nyomd el, csak a végén és csak akkor mikor a boss-nak nincs staminája
    - a legfontosabb az R2+O megtanulása mikor piros füst van. Ez nagyon fontos. A többi soul core támadást ne is nyomd mert ugyanabból merít (lila csík)
    - ki pulse, (van skill is, hogy ha jókor dodge-olsz akkor viszatölt nem kell külön nyomni) ne fogyj ki a staminából
    - rendes támadásból pl 2-3 ütés, hogy maradjon stamina dodge-olni (lehet több is kevesebb is, attól függ)
    - L1 védekezés is fontos
    - gyakorlás (hamar visszarázódsz ;))

    A Nioh 1-be sose védekeztem vagy nyomtam ki pulse-t.. :DDD

    Meglehet csinálni R2+O nélkül is a dolgokat de úgy nagyon sokáig tart.

    Sajnos, Omnyo Magic-em meg a támadásom amivel elölről, oldalról, hátulról vágok majd ott kötök ki L1+hárömszögem még nincs. Hiányoznak is nagyon.. :DDD

    Bármi kérdés? :R

    PS5

Új hozzászólás Aktív témák