Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horkovy34

    kezdő

    válasz lanszelot #57086 üzenetére

    Èn nem tartok ettől az elvétel dologtól. Egyébkènt is csak olyanokat veszek meg így amiket egyszer vègig akarok tolni aztán heló. Azokat amik számomra kötelező darabok annál a digitális változat szóba sem jöhet! ;) De látod mèg ennek ellenère is mint fentebb írták mèg a fizikai kiadások használati jogát is el tudják venni ha akarják mert attól hogy fizikai kiadás a játèkot nem birtoklod. A másik rèsze az ár...... Mint mondtam ezeket egyszer vègignyomom azt annyi ès a Pac-Man World Repac-ot utoljára 14 ezer forintért láttam itt az aprón az eshopról meg 8 euróèrt vettem meg! :D Azèrt a két ár között egy egyszer vègignyomós játèknál ez nagy különbség! ;) Amiket most megvettem eshopról azok közül egyet szerettem volna ,,birtokolni"! Az pedig a Fatal Frame Mask of the Lunar Eclipse. Ezzel az volt a baj hogy fizikai kiadásban szinte sehol nem kapható mezei boltban. Egyedül online rendelhető valahonnan külföldről olyan összegèrt amit meg viszont már èn nem vagyok hajlandó megadni èrte akármennyire is szeretném. :R

    [ Szerkesztve ]

    Megbízhatóságom itt megtekinthető!( kellett csinálnom egy új regisztrációt mivel a règi email címem jelszavát elfelejtettem ès nem tudtam hitelesíttetni itt az aprón!):https://hardverapro.hu/tag/horkovy24.html

Új hozzászólás Aktív témák