Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moby

    addikt

    válasz opr #8549 üzenetére

    Magyarán a duplájába kerül. vga-ból sem kell háromszázezres, ha azt gondoljuk, hogy PSVR-hoz elég a 6700XT szint a konzolba, ott is egy PS5 árnak kb a duplájából megkapod azt a gépet, amivel már normálisan működni fog a VR (az más kérdés, hogy minőségben meddig lehet elmenni). Tehát igen. A duplájába kerül. Nem a háromszorosába. Háromszor annyiért már attól jóval jobb minőséget kapsz (HMD-ben nem lesz jobb minőség). Dupla annyiból viszont nem dupla annyi játékot kapsz, hanem sok nagyságrenddel többet, de ami talán a lényeges: nagyjátékból fogsz sokkal többet kapni, amk persze nem lesznek tökéletesen alkalmasak VR-ra, meg hakkolni kell, ez is tény, de ez az a terület, amiben jelenleg pont nagyon gyenge a VR. Mindegyik. De több pénzzel, több törődéssel, kompromisszumok árán ez a hiányosság nagyrészt csillapítható. Viszont ehhez könyékig benne kell lenni a témában, ez az opció nem nyitott "tömegeknek" (VR meg a tömeg...). Ettől biztosan sokkal populárisabb lehet a PSVR2, amennyiben beszélhetünk egyáltalán ilyenről.

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz opr #8549 üzenetére

    Most kíváncsiságból megnéztem gyorsan árukereső alapján azt a gépet, amivel én anno az Alyxot végigjátszottam gond nélkül és majdhogynem a jelenlegi magyar lemezmeghajtós PS5 árából összerakható. :D
    A Valve Index tényleg brutál drága, nem is teljesen értem, mi indokolja az 1100 dolláros csomagárat.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák