Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pigster

    senior tag

    válasz #16695808 #4973 üzenetére

    Az agyon emlegetett 4K minőség:
    A Netflix saját oldalán a lejátszási beállításoknál:
    Legjobb videóminőség, óránként 3 GB-ig HD esetében, óránként 7 GB-ig Ultra HD esetében
    Ebből ki lehet számolni, milyen "jó" a netflix minőség.

    Ez lenne a legkisebb gond, kegyetlen igénytelen sorozatok és filmek (tisztelet a kivételnek). Mennyiség a minőség helyett. Forma a tartalom helyett. Lost in Space 1. rész után hanyagoltam, Witcher: 1. részt sem bírtam, Wanted (vagy mi, ausztrál): te jó ég! És ezek még a jobbak közül valók. Amit végig bírtam nézni a "Személyi védelem", meg a "Triple Frontier", "I am mother" - el kell ismerni, ez kifejezetten jó volt. Nem véletlenül nem írják oda az imdb értékelést. Tele van 4-es értékelésű saját tartalmakkal az egész. Klasszikusok közül véletlenül felhozta a kereső az "Indiana Jones gyűjtemény"-t: kettő (!) film van benne a gyűjteményben.
    Holnapután jár le a próbahónapom. Ha jó tartalom lenne, fizetnék érte, így még az említett trükközést sem éri meg. Max 2-3 havonta befizetek egy hónapot hátha annyi idő alatt érkezik értékelhető tartalom hozzá. HBO GO a lesajnált 2.0-val sokkal igényesebb tartalmat ad. Persze az sem tökéletes.

    FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

Új hozzászólás Aktív témák