Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Yaye

    őstag

    válasz Drótszamár #9 üzenetére

    Próbáltam ezt is, meg a Webstoppert is (szintén magyar), de egyik sem jött be. Ugyanis egyikük sem tud egyes kapcsolatokhoz külön-külön mérni. A lényeg az lenne, hogy csúcsidőben a matáv nyílt internetet használom, egészen addig amíg a havonta az előfizetési díjból leírható limitet el nem érem (vagyis amíg ingyenes). Utána már a hagyományos betárcsázóst (mondjuk free index, vagy freestart), mert ott a telefonpercdíjak alacsonyabbak mint a matáv nyílt internetnél, illetve éjfél után soha nem a nyíltat használom, mert akkor a másik olcsóbb. Szóval a proginak azt kéne tudnia, hogy CSAK egy adott kapcsolat (ez esetben a matáv nyílt internet) idejét és árát számolja, hogy lássam hogy mikor érem el a havi limitet, függetlenül attól hogy közben a másik kapcsolat is megy néha (éjfél után). Nem tudom érthető-e amit gagyogok :t Szóval eddig nem találtam olyan progit ami ezt tudná, de ha valaki tud ilyenről, ne tartsa magában!

    [Szerkesztve]

  • Yaye

    őstag

    válasz Antonio #14 üzenetére

    Nem forgalmi hanem forint-limit. A havi előfizetési díjad 50%-a erejéig (valami16xx ft) ingyen használhatod a nyílt internetet, tehát percdíj nélkül. A telefonszámlán feltüntetik hogy mennyi volt a nyílt internet percdíja, aztán a végén egy külön negatív tétellel (''nyílt internet kedvezmény'' megjelöléssel) levonják belőle azt a bizonyos 16xx forintot. Tehát én azt szeretném mérni, hogy csak és kizárólag a nyílt internetes kapcsolatom hány forintnál tart, mert ha elérem a limitet akkor már hülye lennék tovább is azt használni. De a számlálóprogik minden kapcsolatot egybe mérnek, akármelyikkel megyek ki a netre, márpedig éjfél után nem a nyílt internetet használom, akkor sem ha amúgy még nem értem el a limitet, mert a nyílt internet kedvezményét jobban megéri napközben ellőni.

  • Yaye

    őstag

    Valamelyik mod kiszedhetné azokat az idézőjeleket a címből, megint elszálltak az utolsó hozzászólásaim... :(((

    Parci, mikor peccseled meg ezt a bugot?

  • Yaye

    őstag

    válasz Antonio #17 üzenetére

    Asszem csevegő vagy mi. Bázis volt, de a megkérdezésem nélkül egyszer csak kaptam egy levelet, hogy mennyire örülnek hogy a csevegőre váltottam, jól fölhúztam magam, de aztán láttam hogy nem kerül egy fillérrel se többe úgyhogy hagytam a fenébe.

    Úgy érted éjfélkor újra kell tárcsázni? Hát elvileg igen, bár ha csak pár percről van szó akkor általában nem szoktam. Ugyanaz a számlálóprogi nem bír két példányban figyelni, és amiket én próbáltam azok nem is tudnak csak egy kapcsolatot mérni, pont ez a bajom. Különben elég volna csak egy is, a matáv nyílt internetnek, a freenet-et nincs okom figyelni, annyit nem netezek otthonról hogy gond lehessen belőle.

Aktív témák