Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batman.

    senior tag

    válasz bringasisti #40635 üzenetére

    Csak ismételni tudom a korábban leírtakat.
    +
    Ne haragudj, nem azért nem segítek, mert nem akarok, hanem azért mert Neked nem tudok.
    Persze végeláthatatlan levelezésbe kezdhetnénk, de mert nem érted a kérdést, én meg nem értem amit válaszolsz, a vége az lenne, hogy a géped még mindig nem megy.
    A legjobban akkor jársz, ha megmutatod a fiadnak, vagy valakinek aki egy picit többet ért hozzá. Ezt itt nem bántásnak, sértésnek értem, rengeted hasonló ismerősöm van, pld. az egyik barátom vasúti mérnök (és szerintem okosabb mint én), de nem tud egy hdd-t betenni a gépébe, sőt memóriát (ram) sem tud bővíteni (ami nem memória kártya!!!). Én meg nem értek a "vonatkerékcsikorgáshoz". :N
    Szóval a környezetedben keress valakit aki, ha esetleg nem is tudja megcsinálni, de legalább kérdezni-válaszolni nagyjából tud "szakmai" kérdésekre.

    Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

Új hozzászólás Aktív témák