Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Type-R

    őstag

    válasz illusiON #39 üzenetére

    Nem biztos, hogy lesznek vinilek, meg optikai elemek, a GT sorozatban sincs optikai tuning.

  • #72042496

    törölt tag

    válasz illusiON #39 üzenetére

    Olyasmi tuningot simán el tudnék képzelni, mint amilyen a Porsche 2000-ben volt, a matricázást én sem tartom jó ötletnek. Viszont - kevés kivételtől eltekintve - a japán ''szupersportkocsik'' szerepeltetését sem. Rendben, hogy tuningolva mennek, mint az állat, de akkor is ezek a verdák más típusú embereket céloznak meg. A Porsche, Ferrari, Lambo, stb. számomra akkor is kívánatosabb autó marad, ha egy szétmoddolt Skyline feleannyi idő alatt katapultál 300-ra.
    Igaz, a játékba ettől még betehetnek ilyen autókat is, de én akkor sem tartom odaillőnek őket. Úgy, ahogy az U2-ben sem lenne semmi keresnivalója egy H2-nek, vagy Mustang-nak...

    Én sok-sok olasz és német autót szeretnék viszontlátni ebben a NFS-ben, de mindenekfelett Porsche-ből legyen benn legalább 4 féle, különben cseszek majd megvenni a gamet... :))

    Mekkora is volt, mikor P2k multiban elkezdtünk versenyezni két (látszatra) ugyanolyan Turbo-val! Kb. 150-ig riválisom mögött haladtam, mikor is az ő gépe már nem akart olyan nagyon gyorsulni. Ekkor én index, padló, s egy jó húsz méteres gumicsík a másik srác kocsija előtti útszakaszba... Nézett egyet... :DD

    Toness: Én a 8MB TNT 1 + Voodoo1-ről váltottam Sapphire 9600-ra... :)

Aktív témák