Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Lev Andropov

    senior tag


    Agostino:
    ''ámbár nagyon gyanítom, hogy nem a játékért magáért szeretnél játszani, hanem, hogy elverj, és teli szájjal szajkózhasd: elvertem egy mazdást, elvertem egy mazdást.''
    -sorry hogyha efelöl te így vélekedsz! én is Mazdával mennék :) és nekem abszolút nem az számít, hogy mindenáron én nyerjek!!! Ezt hidd el! Sokkal jobban tetszenek a fej-fej melletti, izgalmas versenyek!Szarok rá hogy nem én nyertem de élveztem a meccset! Úristen:''hogy elverj, és teli szájjal szajkózhasd: elvertem egy mazdást'' - ilyet még véletlenül se feltételez rólam! :((( Ez sértő a számomra!!!
    1x sem történt még ilyen!
    + abszolút nem bizto, hogy én nyernék!!

    Mandoo:
    Rám hányszor mondták, hogy csíter, számtalanszor! Pedig életemben nem csíteltem, azt se tudom, hogy müxik a csít azNFSUban- de nem is érdekel!!! ( valszeg a rossz netkapcsolat miatt)
    ''Gyakorlás/csíter'' - én nem arról beszélek, hogy te csíter vagy mert 10 kör alatt 3-at versz rá a haverodra.Ez barátom azt jelenti hogy jó pilóta vagy!!!
    De ahhoz elég sokat kell gyakorolnod, hogy megnézem a staticsben a gyerek max speed-jét és látom, hogy: 796km/h, vagy pl.: az olimpic square-t 28sec alatt teljesítette, vagy hogy a csávó 40 sec-ig nyomja a NOS-t (NFSU-ban) és még igy se tud nyerni!! + úgy pattog a pályán a kocsija mint egy ping-pong labda! - EZEk a csiterek és tudod az a bosszantó, hogy egy nálam jobb pilotának, ha megverem ''szivesen'' odaadom a megszerzett pl.: 41000rep-et(mivel megérdemli), de egy galád csíter kapja be!

    U.I.: Higgyétek el nem az a player vagyok aki-t ha megvernek, automatikusan rámondom az ellenfélre, hogy Csíter! ((( Különben az unranked-ba tény, hogy negyede annyi csíter nincs mint rankedba! )))

Aktív témák