Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LJoE

    senior tag

    válasz Motion_Blur #215 üzenetére

    nem kell feltétlenül Fraps
    F12-vel is menti a screeneket a játék, a saját mappájába, igaz mentéskor kicsit megfogja a játékot, és elég gány jpg tömörítéssel

    Csak én vagyok olyan láma, hogy a negyedik városrész már nehezen megy, addig meg olyan könnyen jutottam el egy dodge chargerrel, előtte meg egy camaro ss-el, hogy hihetetetlen? Lenyertem a Wolf nevű csóka DB9 Aston Martinját, de azt fullra tuningolva is úgy hagynak ott a piros városrész versenyein a Tier3-mas autók, hogy még.
    Nagynehezen unlockoltam egy Tier3-mas 350Z-t de mivel nem sok tuningot tudtam rápakolni, ezt is otthagyják.

    Amúgy ezek a felszopó típusú crewmemberek nem nagyon tetszenek :) Állj a csíkjába és húz maga után.
    Legjobb a blocker valakinek nem tetszik a pofája, lökje oldalba :)

    Szerencsére azért a full játék jobb lett mint a demó, de hanyattesni így sem bírtam a nagy csodálkozástól.
    Aki szeret autót cicomázgatni annak egész jó, bár ez sem bír teljesen világos lenni, hogy miért csak bizonyos crew memberek felvételével tudom egy-két részét autosculptolni az autónak. Vegyem fel a csávót, alakítsam át a gépen a front rear bumpert, skirtöt, aztán akár rúgjam ki és vegyem fel a csirkét, hogy a kereket meg miegyebet buzerálni tudjam??
    fura megoldás

    [Szerkesztve]

    Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

Új hozzászólás Aktív témák