Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mura

    csendes tag

    válasz kisselli #5 üzenetére

    Hali!

    Szerintem nem a fényképező miatt fogod megvenni. Mivel épp sötét van és a beltéri fény mellett különösen szemetes képeket csinál, ezért nem akarom rögtön lehúzni azzal a kamerát, hogy azokat felrakom - holnap csinálok néhányat természetes megvilágításban.

    Ettől függetlenül ha ebben az árban olyat szeretnél, ami fényképezni is jó (és nem csak arra, hogy párat véletlenül kattints, mert nincs más kéznél), akkor ez nem a te készüléked. Szerintem a kamerája kb. az LG P990 (2x, az első Tegra 2-es készülékem) van egy szinten, de a szoftver azóta sokat fejlődött (amennyire meg tudom ítélni, stock Android kamera szoftver van rajta, de a CameraFX sem tesz vele csodát - viszont a HDR módban egész elfogadhatóak lesznek a képek).

    A videó felvétel - legalábbis az én példányomon - egyelőre bugos, ha elindítom, 10-15 másodperc után "keményre fagy" tőle a telefon, csak az akku kivétel segít rajta.

    A külső USB-t még nem próbáltam, nem adtak hozzá OTG kábelt (bár valahol kellene, hogy kallódjon néhány itthon más telefonokból). Ha találok egyet, megpróbálom mindenképpen és megírom.

    Overclocking és vízhűtés csak volt - most már csak a család és stock cooler :)))

Új hozzászólás Aktív témák