Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • llax

    senior tag

    válasz nonoyoyo #917 üzenetére

    "én csak egyet nem értek: ha a net előtt töltött időd negyedét fórumra írogatással ill. sebességméréssel töltöd"

    A fórumra általában akkor írok, ha valami gond van nálam. Nem egyszer modemmel kapcsolódtam, amikor az adott hozzászólást írtam (nem csak azért kapcsolódtam, hogy írhassak, hanem azért, mert pl. hazaérkezésem óta még a mailjaimat sem tudtam elolvasni).
    Nyugodtan visszaolvashatsz, én szidni nem szoktam őket. A fórumot olvasni meg akkor szoktam, ha új hozzászólás érkezik, erre a topikra be van állítva az email értesítő. Sebességet legtöbb esetben azért mérek, mert "érezhetően" nem stimmel valami...

    "gondolom nem naracomot dícsérő kispajtársaid miért nem mennek máshova?"

    Általában olyanok szidják jobban, akik nem szenvedtek sok éven át modemmel, akiknek fogalmuk nem lehet arról, milyen 50kb/s alatt az élet...

    Tavaly decemberig nem volt más szélessávú szolgáltató a környéken. Sem kábel, sem ADSL. Mostmár van kábel, hasonló sebességek mellett hasonló árakkal, de még néhány hónapig nem mernék váltani, még nem tudom, mennyire megbízhatóak. De ha a Naracomnál nem lesznek fél napos leállások (volt amikor gyakran előfordult ilyen, meg olyan is, hogy egy hétig nem tudtan "normálisan" használni), akkor nem is fogok mostanában váltani.

    Amíg nem volt itt a Naracom, addig csak modemmel és GPRS-el tudtam kapcsolódni. Ezeket a szolgáltatásokat vegyesen, "spórolósan" használva is havi 10-15kHUF ment el netre, ha kicsit intenzívebben kellett használnom, akkor ennél jóval több is kijött, szinte használhatatlan sebesség mellett.

Új hozzászólás Aktív témák