Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kardkovacsi

    senior tag

    válasz Tonyk #48508 üzenetére

    Nem leszólás volt. Hanem az, hogy láttam mi a gazdasági helyzet. Szabolcsi kis falu. Konkrétan hatalmas munkanélküliség, de gyönyörű aszfaltozott utak, szép virágos falvak. Jól ismertem a polgármestert is, mesélte, hogy rengeteg állami pályázat van, kapják a rengeteg zsét, abból van minden.
    Ugyanígy fehérgyarmati kórház, gyönyörűen felújítva, tényleg úgy néz ki mint ahogy egy kórháznak valójában ki kéne néznie.
    Ezzel szemben menj be egy budapesti kórházba. Pl. a János kórház [random fotó a netről] . Szerintem le lennél döbbenve, hogy az egyik legnagyobb budapesti kórházban konkrétan omladozik a vakolat, az épület láthatóan 50 éve nem kapott egy nagyobb felújítást, de ugyanilyen a régi MÁV kórház vagy a Bajcsy.
    Na most ha ezt szembe állítod azzal, hogy a II. kerületben olyan 8-10x nagyobb a gazdasági termelő képesség mint mondjuk Fehérgyarmaton akkor elég bicskanyitogató amit látni. Mert ha a kettő legalább egyforma lenne, akkor azt mondanám ok.
    Erre írtam, hogy a nem szarja le senki a vidéket, sőt brutális pénzszivattyú megy vidékre a fővárosból.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák