Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    Topikgazda

    válasz joghurt #23415 üzenetére

    Az áramárakról nekem az a véleményem (és ez most magánvélemény lesz, nincs sajnos semmilyen szakmai alátámasztó tanulmány a kezemben), hogy
    - Ha marad a mostani kormány, akkor azért, mert egyik fő zászlóshajója a rezsicsökkentés. Ha ezt eldobnák, akkor az olyan politikai öngyilkosság volna, mint anno az elkúrtuk beszéd. Hogy 2023-ban mi lesz, az még elég távoli, de egyébként én is úgy sejtem, hogy lesz emelés, csak épp nem akkora, mint amekkorát a piac indokolna (hosszú távú kommunikációban sem jönne jól a nagy emelés). Én inkább arra tippelnék, hogy 23-tól minden évben egy keveset ráemelnek. Kb. pont mint a benzin árnál: ha nagyot emelsz hirtelen, akkor taxisblokád. Ha sokszor kicsit, akkor az emberek azt a pár forintot még benyelik, de közben már a korábbi lélektani határ kétszeresénél járnak!
    - Ha kormányváltás jön, akkor más a helyzet. Ott nyíltan kommunikálják, hogy üzleti alapú árazás jön, ergo akár azonnal, akár jövőre, de biztos, hogy hirtelen és nagy emelés várható...

    Remélem senki nem veszi ezt politizálásnak, de a választás befolyásolja az energiaárak alakulását. Kérek mindenkit, hogy itt a választással kapcsolatban szorítkozzunk az energiapiacra, és annak alakulására, egyetlen más témát se említsünk! :R

    [ Szerkesztve ]

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák