Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joelke HU

    senior tag

    válasz betyarr #76860 üzenetére

    Asszem olyan 190 Ft naponta. És max 10 mega. Fentebb írták, hogy a maratont nem lehet napinettel igénybe venni csak rendes net mellé kiegészítőnek. Az ingyen 1 giga után meg szépen szedik le a pénzt ha nem kapcsolunk időben. Mondjuk tőlem nem, mert amíg tart az 1 giga, nálam ez egy hónap lesz max, addig egy vasat nem töltök a kártyára, így nem paliznak be. Aztán szépen kikapcsolom a napi netet és csak hívása használom a simet, a 9 Ft-osra, netre nem. Arra ott lesz a blues kártyám.

    Motorola G51

  • AliasB

    senior tag

    válasz betyarr #76860 üzenetére

    Igen kötelező hozzá a napinet! Én egyszer kipróbáltam, hogy kikapcsoltam a natinetet (domino surf) és a díjcsomagba foglalt 150MB net sem működött! Viszont azt a 150MB benne foglalt adatot nyomon tudom követni a telefonos alkalmazásba és az oldalukon is belépve. Viszont a feltöltési bónuszt csak telefonon mert nem jelzi sem az alkalmazás sem az oldalukon! Ezt már többször jeleztem nekik de semmi válasz. Nekem annyiba van szerencsém, hogy ha elfogy a feltöltéshez a bónusz akkor nem a napinetet használja hanem a díjcsomagban lévő 150MB-ot. Amúgy napinetre váltana igen.

    Ha megrendelek a díjcsomagban foglalt 150MB net mellé valamennyi Netpluszt akkor nem tudom azt tudja-e jelezni úgy, mint a díjcsomagban foglalt adatot vagy sem.

    De ha elfogy az adat akkor szólnak előtte, hogy nemsokára elfogy meg akkor is amikor teljesen elfogyott. Persze aznap amikor elfogy előfordul, hogy amire elolvasod az sms-t már bele is futottál a napinetbe ami 195 Ft.odba került.

    [ Szerkesztve ]

    Járj nyitott szemmel.

Új hozzászólás Aktív témák