Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz MadMancs #116803 üzenetére

    Persze, legutóbb 15 percet tekergett itt a KFC-s futár a kajámmal, mert az idióta webfelületük sz*rt rá, hogy hosszú a cím, a végét lehagyta. De nagyon sokat a Telekomnál szívtam a Domino egyeztetések miatt, konkrétan telefonon intéztem és azt mondta az ember, hogy ezzel most egy évig nem lesz több gond! Ja, pár nap múlva párom külföldön szívott vele, mert kikapcsolták.

    Nyilvánvaló, hogy maga az egyeztetés nem a T hülyesége, a felület is a BM felülete miatt sz*r, max a T-s dolgozók felkészültsége lehetne picit lépéstartóbb, ha már technológiai területen helyezkedtek el.

    Azt azért nyugodtan kijelenthetjük, hogy vannak nagyobb informatikai kihívások a 21. században, mint egy lakcím azonosítása és rögzítése.

    Most majd kíváncsi leszek az aktuális Domino egyeztetésre, mert a weboldal a multiSIM rendeléskor tökéletesen kitöltötte az adataimat automatikusan, de amikor a Domino egyeztetésre megyek, ugyanúgy nekem kell vele szenvedni, mivel ott nincs semmilyen auto kitöltés. No ez mi a nyamvadt szarért van így? Gondolom a hülye BM-es felület.....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák