Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Fire/SOUL/CD #101729 üzenetére

    A WEB-es felületből? Hivatalosan is arról volt szó, hogy se ott se a 1777-es se máshol nem lehet ezt aktiválni. Ezt a lehetőséget nem is ajánlottam más említette hogy látja a webes felületen is akkor megnéztem és nekem is ott volt. Sok embernek nincs okostelója de ha van is nem biztos hogy 5-ös vagy újabb Android verziós simán lehet még csak 4.x-es verziójú a telefonja úgyhogy neki is máshogy kell megoldani.

    A PC-re telepített emulátor jött be persze az elején - a MEMU és a Bluestack is - sírt, hogy a hardveres virtualizációt kapcsoljam be a bios-ban. Ezután szépen felment.
    A NOX valahogy nem jött be alapban 4x-es Android van benne de a multie device opció alatt lehet indítani 5-ös vagy 7-es droiddal is de után valahogy nem tudtam mégsem telepíteni az app-ot - a régit lehet de érdemes a több opció állíthatóság miatt a legújabbat telepíteni.
    A MEMU-nál pedig nem tudtam "@" jelet tenni - valahogy biztos meg lehet oldani de nem volt kedvem ezen agyalni mivel ezt sem éreztem gyorsabbnak és reklám ebben is volt úgyhogy a Bluestack lett a befutó.

    Amúgy az AlternativeTo-n is ez a 3 a legismertebb:
    - Bluestack
    - Nox
    - Memu

    Amúgy a legjobb lenne SZEMÉLYESEN bemenni egy fiókba és TELEKOM által legköltségesebb emberi munkaerő idejét "rabolni" aztán mikor megbénulna az összes fiókjuk rájönnének hogy ez így nem baba.

    Amúgy a rengeteg online kedvezmény mind csak egy dolog miatt van, minél kevesebb személyes ügyfélszolgálatost és telefonos ügyfélszolgálatost kelljen foglalkoztatni hiszen ők a legköltségesebbek. Ezzel a húzásukkal sokaknál nem marad más lehetőség mint személyesen bemenni és ott elintézni - személyes ügyfélszolgálaton el kell tudniuk ezt intézni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák