Keresés

Hirdetés

  • Ilyen lesz a Morbid Metal

    gp A Unity-vel készülő rogue-lite PC-re készül és még idén megkapjuk elvileg.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz Xantomas #63308 üzenetére

    És akkor most az nem derül ki a videóból, ha ennyire vigyázott rá, akkor miért is adja el? Ha valmire ennyire vigyázok, akkor azt nem adom el és punktum!
    Ez a kettő nagyon üti egymást, ha meg azért, mert újra cserélte, amivel ugyanezt teszi, akkor a "beteg srác" aki terápiára jár, közúti forgalomba sem való. Agyilag idióta. Én ezt inkább tartom egy jó reklámnak és mind egy kitalált baromság, az autót meg nyilván rendesen kipucolták mindenhol a videóra, ahol kicsit is koszos, vagy poros volt épp mosás után...
    Képen és videón semmi nem olyan, mint a való életben.
    Ez én motorterem ugyanilyen és mindig ilyen volt, nagy kaland, havonta egyszer rá kell szánni 1 órát és áttörölni és kiporszívóznia port. A zokniban vezetés meg már egy fasság, abban nem is lehet vezetni, rövidebb időn belül is minden baja lesz a vezetőnek. Már ha igaz lenne...
    Kíváncsi vagyok egy hazugságvizsgálón mennyiszer maradna a nyugalomba az érzékelő ennél a becsületmintaképénél, és nem dobálna durva értékeket az egekig, vagyis ezt az egészet kicseszettül nem tudom elhinni.
    Főleg tőle nem.

  • Steven

    addikt

    válasz Xantomas #63308 üzenetére

    Eddig nem sokat használtam mert ~4-5 óra volt a beszerelése kamerával együtt szvl kb 10-20 percet ha nyomkodtam , majd később csinálok vidit is.

    Tényeket próbálom le írni:
    Kezdem a legfontosabbal talán.
    - Kijelző: betekintési szög nem egy oled szvl nem szerencsés alulra rakni, szvl így nem annyira fasza (nyilván nálam ott van ), fényerő amúgy jó lenne, kijelző nagyon tükrözödik ellenben ha szenben állsz vele(ami kivitelezhetetlen) tök jók a szinek.(szevasz ott lenne jó helyen ahol a vitarának van a )
    -Android 7.0 , szvl minden más olyan mint amit megszoktunk, annyi , hogy a kezelő felület kocsihoz van igazítva
    -hangosítani ,halkítani szerintem szar lenne kormány vezérlő nélkül kis picsa gombok vannak rajta.
    -Boot idő kb 10-15 sec, aki egy utcára jár el annak nem fog tetszeni :) ellenben mindent ott folytat ahol abba hagyta.
    -Én a tolató kamera miatt döntöttem a beszerelése miatt , az volt a legfontosabb érv , szvl autó be indít , hátra menet bekacsol és kb 2 sec és működik is tehát független az android betöltésétől.(cc vel nagyon szar tolatni nem látod a seggét )
    -ami van benne : wifi , bt , gps , (wazze megy) (3gs- modemet támogatja)
    - film, youtube megy minden (arra tuti nem használom-de akit érdekel leírtam)
    -2usb van rajta nekem kesztyű tartóba van ki vezetve rá lehet ranki hdd-t vagy pendrivot vagy 3gs- modemet, telefont, sd kártya olvasó is van benne
    -kihangosítás van benne , kezeli működik
    -OBD megy róla nálam nincs bekötve (lehet később rá megyek arra is)

    Csomag tartalma: kábelek, tartokonzol, mikrofon. (Ha neked is ccd van ott van a gyári helye a mic nek a tükör elött)

    Amit és ahol vettem:
    Csak a gari miatt vettem innen , nem akartam 50-100k-t elbaszni ebayel úgy hogy használhatlan.

    Innen vettem
    Tolató kamera
    keret
    vezérlő/adapter

    Ha van még kérdés majd írod :R

    [ Szerkesztve ]

    Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

Új hozzászólás Aktív témák