Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #32577792

    törölt tag

    válasz molnarpeter #54232 üzenetére

    Mindenki azt tesz bele amit akar :) Vagy amit a zseton enged neki. Gari szinte egyforma már. Régebben voltak akár már 3 év garisok is. Most alapból 1 év. Aztán van ahol van plusz termékszavatosság, bár ezt törvény írja elő talán. Lényeg az 1 év, aztán neked kell bizonyítani, hogy nem használtad rendeltetésellenesen blablabla.

    Biztos jó a jászakku és a többi ilyen, de én úgy vagyok vele, próbálgassa más :)
    Alap bosch/varta is halt meg nálam 3 éven belül, olyat tuti nem veszek. Volt Exide premium, az elég jó volt, 1.9dci motort elég jól vitte évekig. (talán a zindexes topicban olvastam, hogy a nagy gyártók nekiálltak faragni az előállítási költségeken az alap kategóriában, ami miatt esett a szint ott eléggé)

    Valóban a teljes merülések okozzák egy akku - nem csak autó - teljes halálát leggyorsabban, de általában ezek sem csak úgy lesznek, valami okozza, ha kideríthető, orvosolható, akkor kisebb az esély egy második ilyenre, de lehet akár akku hiba is gondolom.

    Rocket nevű akkukra is elég jókat írnak. De alapból úgy néz ki, hogy mindből inkább a premium verziók javasoltak. (de ez is persze zseton kérdése legfőképpen )

    Remélem nyitható a link
    Itt a srác méregeti az akkukat, nem kereskedő, az látszik.Vannak tényleg hasznos tűnő dolgok itt.

    #54240
    Nem tudom gyárilag mi volt benne, az én 1.5dci Lagunámban az az L3 amit lentebb írtam, most kicsit kisebb az indítóáram amiben vettem, de 700 feletti ez is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák