Keresés

Hirdetés

  • AI-t kap a Toughbook is

    ph A Panasonic híres strapanotebook-szériája a Meteor Lake processzoroknak köszönhetően szolgált rá a megnevezésre.

  • Switch-re is befut a Darkest Dungeon 2

    gp A PlayStation kiadások mellett a Nintendo konzoljára is elérhető lesz jövő hónapban az új kiadás.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • tresh

    addikt

    válasz rob210 #19123 üzenetére

    +1 mióta rendbe raktam minden téren már csak akkor van szerelés alatt amikor úgy van kedvem és kicserélek ezt azt amit úgy gondolok hogy még nem cseréltem de nem nagy összeg :) Nekem már egyedül a hátsó fékeim vannak hátra hogy kapjanak egy kis karban tartást,azt viszont látásra.(de azt hozzá teszem hogy rengeteget dolgoztam apránként rajta hogy olyan állapotba legyen mint amilyenbe most van )...a lényeg szerintem is az hogy karban legyen tartva az autó és akkor nem lesz gond.. ezek a megane 1-ek meg nem arról híresek hogy folyton szervizbe kéne állniuk..van egy két típus hiba orvoslód és autózol boldogan :)

    más:
    gumedlikkel eddig elégedett vagyok tényleg nagyon jól lehet esősebb vizes úton is haladni vele és szépen tolja ki maga alól a vizet..eddig kb 2000-3000km-t mentem a gumikon, kíváncsian várom nyár végére hogy milyen állapotba lesznek kopás pl :)

    szerk: viszont nem tudom hogy miért írták hogy zajos a gumi, haverom michelin jóval zajosabb volt amit ő is megjegyzett mikor múltkor az én kocsimmal mentünk

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák