Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz rob210 #71376 üzenetére

    Ha nem vibrál, normálisan szórja a fényt, akkor jó is lehet. Csak a 95% egy fos amit boltba kapni még rendszám világításban is. :(

    Én ezzel voltam műszakin, 4-5× állított meg vele rendőr, 2 hümmögés volt, ennyi: [link]
    Nem azt mondom hogy ettől már szabad a gazda, de a nem vakítós, nem vibrálós, tényleg jól működősre úgy tűnik nem harapnak.
    Más kérdés hogy 3 éve foglalkozok ezzel, tudom mitől jó a jó, mitől rossz a rossz, átlag juzer sem sem ismeri általában a szart.
    Ezért is segítene sokat ha a jókat legalizálnák, de nem teszik. Addig segíthetne a magyar sajtó is (nemrég írtam a három nagynak), de jelenleg ők sem foglalkoznak ezzel, így napi szinten látok újabb és újabb pocsék fényforrásokat, legyen az féklámpa, rendszám világítás, vagy főfény. Épp ma készítettem egy szösszenetet képekkel, linkkel kollégáknak segédletnek a (főfény) ledvásárláshoz, de ez is csak az elmélet, gyakorlatban ki kell próbálni.

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák