Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • giigz

    veterán

    válasz Sly189 #24560 üzenetére

    Akinek 4,5-öt fogyaszt pályán a kocsija, azt ne érdekelje a Xado :D

    Viccet félretéve, én a honlapon leírtak alapján csináltam, kb. 2,5k egy tubus, 3 kell belőle, akkor érdemes használni, ha sok km van a kocsiban, kopottas a motor, kisebb kopásokat még meg tud javítani. :)

    rob210: A te injektoroddal nem volt ilyen zizegés, és azzal a kocsi is sokkal jobban ment, viszont az olyan 1500-2500 között volt egy nagy kihagyás a gázban, onnantól viszont jobban ment. Nem tudom, hogy ez mi miatt lehetett, de mondjuk most ez nem is számít, csak ha esetleg találnék injektort jó áron, akkor valahogy a megvétel előtt ki kellene próbálnom...

    A gázbovden megszorulásán mit értesz? Elvileg az nem lehet megszorulva, mert ha pl. 3-ban megyek, akkor tud 1500 is lenni a fordulatszám, meg néha alapjáraton is visszadobja 1500-ra, aztán vissza ~ 2.250-re... A fojtószelep szintén nem nagyon lehet megszorulva, az előbbi miatt, de persze ezeket könnyen tudom ellenőrizni, viszont 99% hogy nem ezekkel van a baj.

    Az alapjárati motort nem tudom, hogy honnan adjak neki áramot, viszont úgy szoktam tesztelni, hogy a pillangószelepet kinyitom gyújtáson, kézzel hátratolom az alapjárati motort, és akkor vissza is ment idáig szépen, viszont ma már nem tudtam visszatolni, tehát csak arra tudok gondolni, hogy az megszorult... De ezt akkor ott csak hirtelen néztem meg, nem nyitottam ki teljesen a pillangószelepet, viszont lehet nem is kell teljesen kinyitni ahhoz, hogy visszahúzza az alapjárati motor a rugóját, vagy mit. Holnap megnézem pontosan ezt a 3 dolgot, viszont ha az alapjárati rendben lenne (de ezt is 99%-ra gondolom, hogy az romlott el), akkor ez a külső hőm. jeladó létezik, hogy 2250-re vezérli az alapjáratot? Mert nekem még tegnap az alapjáratom hidegen sem volt több 1500-nál, most meg 2250 létezne emiatt? :U

    Azt esetleg meg tudod mondani, hol van ez a jeladó?

    Komolyan, rohadtul nem örülök most ennek, azt hittem, hogy végre tökéletes a kocsi, aztán mégis ott vagyok, hogy nem tudom miért eszi az alapjárati motorokat... Bárcsak ez a jeladó lenne :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák