Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz dse #32618 üzenetére

    "Még jó, hogy a telefonos kishölgy beazonosított, mikor erről kérdeztem, így rám vonatkozó, korrekt válaszokat adott a korrekt cégügymenetről, amire építve pontosan megtervezhettem a váltást. (nem)"

    Biztos, direkt csinálta, mert a főnöke ott állt felette és azt mondta neki, hogy ma még csak X-1 ügyfelett baszcsizott át, nincs meg a baszcsizzunk át X ügyfelet per nap kvótája, és ezért még téged át KELLETT vernie, és direkt rossz infókat adott neked.

    Tök jó, hogy megint arról szól a topik, hogy a telenyomor milyen szar, tök jó ide felnézni esténként... :U

    Olyan jó lenne, ha:
    - belátnátok, hogy a dolgok nem csak fekete-fehér módjára nézhetőek,
    - belátnátok, hogy az ügyintézők nem az átverésetekre utaznak, hanem ők is csak emberek és bizony, néha tévedhetnek.

    Folytathatnám még, de sokszor úgy érzem, teljesen felesleges, mert a telenyomor csak szar lehet, mert lehúzós, köcsög banda az egész....

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

  • dse

    tag

    válasz dse #32618 üzenetére

    ma jött egy szép email a telenortól:
    "Kedves Ügyfelünk!
    Tájékoztatjuk, hogy elektronikus számlája elkészült és megtekinthető.
    Kérjük, látogasson el a MyTelenor oldalára!
    Ahogyan arról a 2015 májusában kiküldött email számlamelléklettel értesült, a Telenor Magyarország Zrt. egyes számlás (igénybevételi díjat utólag fizető) és Új Generációs Kártyás tarifacsomagjai, valamint egyéb szolgáltatásai bruttó díjait módosítja 2015. július 1-jével. További információ a változásokról a telenor.hu/szamlas oldalon érhető el.
    Számla adatai:
    Telenor azonosító: xxx
    Számlázási azonosító: xxx
    Számlaküldési cím sorszáma: 1
    Számlaszám: xxx
    Összeg: 0 Ft
    Fizetési határidő: 2015.07.09
    Számla típusa: havi számla
    Fizesse ki egyszerűen és kényelmesen a számláját az interneten keresztül: Számla befizetése
    Ez a levél kizárólag értesítésként szolgál, kérjük, ne válaszoljon rá.
    Üdvözlettel:

    ..."
    bár hordozáskor rögtön kitiltottak a mytelenor-ból, poénból megpróbáltam belépni, és sikerült...
    pdf-eket elmentettem, miközben meghatottan konstatáltam, hogy máris eszükbe jutottam :)

    remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

Új hozzászólás Aktív témák